TLK PRZEMYŚLANIN

10.06.2022

Następnymi  nowościami, które niedługo się ukażą będą to:

Zestaw 2 wagonów do pociągu TLK PRZEMYŚLANIN. Wagony będą ze stacji Przemyśl, dodatkowo pojawi się też wagon z Krakowa w wersji limitowanej jako wzmocnienie do pociągu Przemyślanin. Wielu z Was pytało się kiedy pojawią się następne wagony do tego właśnie składu i wreszcie udało się ustalić niektóre z tych wagonów.

Modele będą posiadały tablice relacyjne z blaszek trawionych naklejone na boki wagonów.

W następnej kolejności chciałbym dodać jeszcze do tego składu wagon 1/2klasy z oknami typu 127A (zaokrąglone) w malowaniu czerwono-kremowym ale z numerami IC  oraz jeden lub dwa wagony; z ogrzewaniem nawiewnym i oknami typu 111A oraz ogrzewaniem nawiewnym i nowszymi oknami typu 127A. Do pełni szczęścia pojawi się też kuszetka z Gdyni lub Szczecina, które były ciągnięte w tym składzie.

 

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

ul. Wandy 14/16 lok. 1a 
53-320 Wrocław

+48 793 329 141

* Pola wymagane

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Polityką Prywatności  (link).